Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž o 2x2 vstupy - Věra Špinarová a Adam Pavlík band
Datum od 16. 6. 2017
Datum do 23. 6. 2017
Popis soutěže Soutěž o 2x2 vstupy – Věra Špinarová a Adam Pavlík band30.6.2017 od 19:30 hodin – Sonocentrum, Veveří 113, Brno

Věra Špinarová a Adam Pavlík band

Věra Špinarová, stálice naší rockové i populární hudby, se chystá po delším čase znovu do Brna. Vystoupí zde v pátek 30.6.2017 od 19,30 hodin v Sonocentru, sále s prvotřídním zvukem. Rodačka z nedalekých Pohořelic se stala pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech jednou z nejoblíbenějších zpěvaček. Předprodej vstupenek v ceně od 320,- zajišťuje exkluzivně síť Ticketpro.

Věra Špinarová se narodila 23. prosince 1951. Dětství strávila v rodných Pohořelicích u Brna, v sedmi letech se však spolu s rodiči přestěhovala do Ostravy. Počátky hudební kariéry spočívaly ve hře na housle (6let) a později na vysněnou kytaru u táboráku a s partou kamarádů. Po devítiletce v jejích 16 letech dostala nabídku na první nahrávku a následné pravidelné vystupování s kapelou Flamingo. Následovaly „čaje“ s Royal Beatem a nahrávka Music Box, který se zanedlouho stal hitem. Později přestoupila do skupiny Majestic, kde se vystřídala s Marií Rottrovou. Právě s Majesticem nahrála svůj první singl Music Box, který ji přímo katapultoval mezi špičku tehdejší české populární hudby.


Soutěžní otázka:

Kdy se narodila Věra Špinarová?


Ze správných odpovědí budou vylosováni výherci.
Soutěž již byla ukončena.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 17. 3. 2018 Svátek má Vlastimil
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz