Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž o 2x2 vstupy - Jiří Suchy a Jitka Molavcová - Nezapomenutelné písně, na které se zapomenulo Orchestr Divadla Semafor
Datum od 15. 5. 2017
Datum do 22. 5. 2017
Popis soutěže Soutěž o 2x2 vstupy – Jiří Suchy a Jitka Molavcová - Nezapomenutelné písně, na které se zapomenulo Orchestr Divadla Semafor29.5.2017 od 19:30 hodin – Sonocentrum, Veveří 113, Brno

Jiří Suchý a Jitka Molavcová – Nezapomenutelné písně, na které se zapomenulo Orchestr Divadla Semafor

Jedna z velkých osobností české kultury, Jiří Suchý, se představí v pondělí 29. května 2016 v brněnském sále Sonocentrum. Společně s jeho dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou nás pozve do zlaté éry Semaforu. V programu zazní i známé písničky, jako např. Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, Marnivá sestřenice a další.

Jiří Suchý, polovina z autorské dvojice Suchý & Šlitr, je znám především jako zpěvák, textař, herec. Divadlo, které založil právě s Jiřím Šlitrem, se stalo v šedesátých letech kultovní scénou české kultury a na vstupenky na představení se stály stometrové fronty. Většina písniček napsaná autorskou dvojicí S&Š zlidověla a dodnes se mnozí interpreti české popmusic k jejich odkazu hlásí.

Jitka Molavcová nastoupila do Divadla Semafor v roce 1970, stala se jednou ze semaforských „girls“, kde zpočátku zpívala v originále zejména francouzské šansony. Hlavní role přišla ve Smutku bláznivých panen a ve hře Faust v ní Suchý definitivně našel jevištního partnera, od té doby tvoří nerozlučnou uměleckou dvojici. Nejslavnější je samozřejmě spojení Jonáš – Melicharová.

Tímto zveme všechny, kteří mají rádi humor a písničky geniální autorské dvojice, na koncert 29.5.2017 od 19,30 hodin v brněnském Sonocentru. Předprodej vstupenek zajišťuje síť Ticketpro.


Soutěžní otázka:

Ve kterém roce nastoupila Jitka Molavcová do Divadla Semafor?


Ze správných odpovědí budou vylosováni výherci.
Soutěž již byla ukončena.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 22. 6. 2018 Svátek má Pavla
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz