Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž s Filmexportem o 5x DVD+minimagazín č.14, které obsahuje filmy Advokátka Věra, Revizor/Dvanáct křesel a Největší zabijáci Brazílie.
Datum od 11. 5. 2017
Datum do 22. 5. 2017
Popis soutěže  Filmexport vám přináší soutěž o 5x DVD:
Advokátka Věra, Revizor/Dvanáct křesel a Největší zabijáci Brazílie

Zasoutěžte si o zajímavé výhry: 3 filmy na DVD + minimagazín za cenu 49 Kč! Ve čtrnáctém čísle najdete 2 české filmy - Advokátka Věra, Revizor/Dvanáct křesel1 dokumentární film - Největší zabijáci Brazílie. Ověříte si své filmové znalosti v zábavném kvízu a vyluštit si můžete i křížovku.

Advokátka Věra

Česká veselohra o emancipované dcerušce z lepší rodiny, která sní o svém velkém právnickém případu.
Hlavní hrdinkou příběhu je Věra Donátová, která právě dostudovala práva. Otec se jí rozhodne finančně pomoci, ale dá jí podmínku. Nebude-li do roka úspěšná, bude se muset provdat za syna konzula Rabocha. Věra s otcovým návrhem souhlasí a otevírá si vlastní praxi. Klienti se však k ní nehrnou. Díky tomu se seznamuje s vězněm Petrem Kučerou zvaným Tygr. Věře se povede dosáhnout jeho propuštění. Zaměstná ho ve své kanceláři a společně začínají poznávat mentalitu podsvětí...Revizor/Dvanáct křesel

Vlasta Burian jako mazaný petrohradský úředník zcela rozvrátí poklid ruského provinčního městečka. Přepis satirické komedie Nikolaje Vasiljeviče Gogola.
Ruské provinciální městečko očekává příjezd tajného revizora z hlavního města. Považují za něj mladého frajírka Chlestakova, který tudy projíždí. Ten se do této role ochotně vžívá, nechá se hostit a přijímá úplatky... Významné komediálně satirické drama od ruského dramatika N. V. Gogola.

Největší zabijáci Brazílie

Domovem některých nejsmrtelnějších zvířat na světě je Brazílie. Temná a mokrá zákoutí brazilské Amazonie hostí některé z nejsmrtelnějších zvířat známých lidstvu. Dokument Největší zabijáci brazilské přírody zkoumá taktiku a zbraně těchto predátorů a zjišťuje důvody, proč člověk nikdy nemůže brazilskou džungli zkrotit.


Soutěžní otázka:

Kdo je režisérem filmu Advokátka Věra?

a) Karel Lamač
b) Miroslav Cikán
c) Martin Frič

Nápověda

Ze správných odpovědí budou vylosováni výherci.

Soutěž již byla ukončena.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 25. 4. 2018 Svátek má Marek
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz