Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž o vstupenky na koncert Monkey Business a CD
Datum od 24. 5. 2007
Datum do 10. 6. 2007
Popis soutěže 


Monkey Business rozjíždí své turné po České republice s Nokia Music Tour

Nokia Music Tour představí v roce 2007 kapelu Monkey Business v teatrálním stylu diktátorů. Turné „Vzdejte se, nic se vám nestane“ přenese návštěvníky sedmi koncertů do prostředí banánové republiky, v jejímž čele stojí první pár – osvícený Matthew Ruppert a jeho první dáma Tonya Graves. Průhlednost vlády zaručí unikátní průhledné nástroje včetně bicích a kláves, povinné skandování si budou vynucovat stylizované projekce a dekorace celého prostoru.

„Do vzpírajících se jedinců budeme bušit především rytmem a projevy něhy,“ slibuje Matthew Ruppert a v očích mu blýská špatně utajovaná touha po moci.Turné představí kapelu ve zcela novém světle. Monkey Business patří mezi nejenergičtější performery u nás a na turné to rozhodně hodlají dokázat. Jejich show nenechá nikoho v klidu a ve spojení s krásnou scénou, úžasnými kostýmy a našlapanou muzikou slibuje nezapomenutelný zážitek. Každý koncert Monkey Business je originál. Matthew Ruppert jako by neměl nikdy dost kontaktu s pulzujícím publikem. Ve vteřině dokáže strhnout všechny členy kapely do víru vášnivé show.

Kostýmy pro turné se staly jedním z pilířů show. Jejich pořízení nebylo nijak levné. 8 členů kapely se oblékne za 180.000Kč, ale výsledný efekt za to stojí. „Za tyto kostýmy by se nemusel stydět ani Freddie Mercury,“ podotkl Matthew. Velký důraz bude kladen také na light design, projekce a scénu. Jak již bylo zmíněno, nástroje všech členů kapely budou průhledné. Umocní tak světelnou show, která bude provázet celý koncert.

Sebevědomé turné podtrhuje i fakt, že se koncerty uskuteční v halách s kapacitou až 10.000 diváků. Kapela dokonce naplánovala koncert i do Sazka arény. Kromě fantastické show bude fanoušky lákat unikátní bonus:

Každý návštěvník dostane na koncertu oproti platné vstupence ZDARMA i nové album Monkey Business – objects of desire and other complications.

„Každý, kdo si koupí vstupenku a dostaví se na koncert, dostane na místě oproti vstupence nové CD od Monkey Business,“ řekl Marek Rejman z pořádající agentury GSMA.

"Věřím, že Monkey Business Tour ve spojení s Nokia Music Tour přinesou divákům nejen skvělý hudební zážitek, ale také spoustu zábavy. Součástí doprovodného programu Nokia Music Tour jsou soutěže o mobilní telefony a další ceny," říká Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka společnosti Nokia. „Společnost Nokia je lídrem trhu a jako lídr přistupujeme i k našim promo aktivitám. Vybíráme si zajímavé projekty, kde je prostor pro nová a originální řešení. Spojení s Monkey Business nám přináší možnost spolupracovat s výjimečnými muzikanty. Na oplátku jim budeme silným partnerem v jejich poselství bavit lidi skvělou muzikou,“ dodala Šárka Baronová.
Přehled koncertů Nokia Music Tour:
Olomouc 29.5.2007
Ostrava 1.6.2007
Brno 6.6.2007
Liberec 8.6.2007
Pardubice 13.6.2007
Plzeň 15.6.2007
Praha 19.6.2007


Soutěžní otázky:
 1. Kdo je leader skupiny Monkey Business?
 2. Do kterého města chcete případně vyhrát vstupenky?
nápověda a ofic. stránky.
Soutěž již byla ukončena.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 25. 6. 2019 Svátek má Ivan
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz