Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž o 3 x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup tonerů, inkoustových náplní nebo barvících pásek do tiskárny!
Datum od 10. 9. 2017
Datum do 25. 9. 2017
Popis soutěže KMP – český výrobce tonerů, inkoustových náplní a barvících pásek Vám přináší vouchery pro nákup v hodnotě 500 Kč zdarma! 


Jsme jeden z největších výrobců tonerů, inkoustových náplní a pásek. Našich 200 zaměstnanců ročně vyrobí 600 000 kusů tonerů pro laserové tiskárny a kopírky, více než 5 000 000 kusů inkoustových náplní pro inkoustové tiskárny, kilometry barvících pásek pro jehličkové tiskárny a pokladní systémy.

Tonery a inkousty KMP jsou naprosto kompatibilní s koncovými zařízeními, vytisknou stejné nebo větší množství stránek a stejně kvalitně, jako originální náplně.

Naše výrobky pravidelně vítězí v testech nezávislých časopisů a porážejí i originální spotřební materiál!


Soutěžní otázka:

Inkousty KMP jsou vždy navrženy tak, aby byl výsledný tisk maximálně kvalitní a nedocházelo k snížení životnosti tiskové hlavy či jejímu úplnému zničení. Jak může špatné chemické složení inkoustu u takzvaných piezoelektrických tiskáren zničit tiskovou hlavu?

a) Inkoust je současně vodič elektrického napětí v tiskové hlavě. Špatná elektrická vodivost inkoustu může způsobit zkrat a spálení tiskové.

b) Inkoust je současně distanční médium udržující korektní vzdálenost tiskové hlavy a papíru. Špatná hustota inkoustu může způsobit oděr tiskové hlavy o papír.

c) Inkoust je současně chladící médium odvádějící přebytečné teplo z tiskové hlavy. Špatná hustota inkoustu může způsobit nedostatečné ochlazování tiskové hlavy a její spálení.Nápovědu a další informace hledejte na stránkách www.KMP.cz

Ze správných odpovědí budou vylosováni výherci.
Pokud chceš soutěžit, musíš se přihlásit jako uživatel SMS.cz.Zaregistrujte se nebo přihlaste v horní části webu.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 24. 9. 2017 Svátek má Jaromír
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz