Soutěž

Zpět na seznam soutěží
Název Soutěž o 3 x voucher v hodnotě 500 Kč na nákup tonerů, inkoustových náplní nebo barvících pásek do tiskárny!
Datum od 10. 9. 2017
Datum do 3. 10. 2017
Popis soutěže KMP – český výrobce tonerů, inkoustových náplní a barvících pásek Vám přináší vouchery pro nákup v hodnotě 500 Kč zdarma! 


Jsme jeden z největších výrobců tonerů, inkoustových náplní a pásek. Našich 200 zaměstnanců ročně vyrobí 600 000 kusů tonerů pro laserové tiskárny a kopírky, více než 5 000 000 kusů inkoustových náplní pro inkoustové tiskárny, kilometry barvících pásek pro jehličkové tiskárny a pokladní systémy.

Tonery a inkousty KMP jsou naprosto kompatibilní s koncovými zařízeními, vytisknou stejné nebo větší množství stránek a stejně kvalitně, jako originální náplně.

Naše výrobky pravidelně vítězí v testech nezávislých časopisů a porážejí i originální spotřební materiál!


Soutěžní otázka:

Inkousty KMP jsou vždy navrženy tak, aby byl výsledný tisk maximálně kvalitní a nedocházelo k snížení životnosti tiskové hlavy či jejímu úplnému zničení. Jak může špatné chemické složení inkoustu u takzvaných piezoelektrických tiskáren zničit tiskovou hlavu?

a) Inkoust je současně vodič elektrického napětí v tiskové hlavě. Špatná elektrická vodivost inkoustu může způsobit zkrat a spálení tiskové.

b) Inkoust je současně distanční médium udržující korektní vzdálenost tiskové hlavy a papíru. Špatná hustota inkoustu může způsobit oděr tiskové hlavy o papír.

c) Inkoust je současně chladící médium odvádějící přebytečné teplo z tiskové hlavy. Špatná hustota inkoustu může způsobit nedostatečné ochlazování tiskové hlavy a její spálení.



Nápovědu a další informace hledejte na stránkách www.KMP.cz

Ze správných odpovědí budou vylosováni výherci.
Soutěž již byla ukončena.
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 22. 6. 2018 Svátek má Pavla
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz